Skip to main content
x
মোদী নহয়, জৱহাৰলাল নেহৰুহে কুম্ভমেলালৈ যোৱা প্ৰথমজন প্ৰধানমন্ত্ৰী

ত্তৰ প্ৰদেশৰ প্ৰয়াগৰাজ চহৰস্থিত গংগা নদীৰ ঘাটত ৰাজ্য চৰকাৰৰ উদ্যোগত আয়োজন কৰা কুম্ভমেলাত দেশৰ প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোডীয়ে যোৱা ২৪ জানুৱাৰীত উপস্থিত হৈ পবিত্ৰ গংগা নৈত ডুব মাৰিছিল৷প্ৰধানমন্ত্ৰীগৰাকীয়ে গংগা নদীত ডুব মৰা ফটো সংবাদমাধ্যম আৰু ছ’চিয়েল মিডিয়াত ব্যাপক হাৰত প্ৰচাৰ হয়৷ সেই সময়তে শাসকীয় দল বিজেপিৰ আইটি চেলৰপ্ৰধান অমিত মালব্যয়ই এটি টুইট কৰি কয় যে ‘‘ইমান বছৰৰ ভিতৰত কুম্ভমেলালৈ যোৱা প্ৰথম ৰাজ্য প্ৰধান৷’’

পুলৱামা কাণ্ডৰ অডিঅ’ ক্লিপ! সত্য নহয় অভি দাণ্ডিয়াৰ ভিডিঅ’
পুলৱামা কাণ্ড শাসকীয় দল বিজেপিৰ নিকৃষ্ট ষড়যন্ত্ৰ৷ ২৭ ফেব্ৰুৱাৰীত ফেচবুক লাইভযোগে এই দাবী কৰিছিল অভি দাণ্ডিয়া নামৰ এজন লোকে৷ তাৰ প্ৰমাণ স্বৰূপে উক্ত ফেচবুক লাইভত তেওঁ গৃহমন্ত্ৰী ৰাজনাথ সিং, বিজেপি অধ্যক্ষ অমিত শ্বাহ আৰু এগৰাকী অজ্ঞাত মহিলাৰ মাজৰ কথা-বতৰাৰ অডিঅ’ ক্লিপো প্ৰকাশ কৰিছিল৷ এতিয়া দাণ্ডিয়াই সেই ফেচবুক লাইভ ডিলিট কৰিছে যদিও ইতিমধ্যে সেয়া ভাইৰেল হৈ পৰিছে৷ ইউটিউবতো বৰ্তমান দাণ্ডিয়া ফেচবুক লাইভৰ দৃশ্য একাধিক চেনেলে আপলোড কৰিছে৷
 
দাণ্ডিয়াৰ সেই ফেচবুক লাইভক লৈ পাকিস্তানতো ব্যাপক চৰ্চা চলা দেখা গৈছে৷ একাধিক পাক সংবাদ প্ৰতিষ্
How the future could resemble
Pellentesque placerat eget elit nec euismod. Mauris tempor cursus dolor. Ut dolor elit, ullamcorper quis ornare vel, congue id orci diam.
A wooden fishing boat rests on Deal in Kent
Pellentesque placerat eget elit nec euismod. Mauris tempor cursus dolor. Ut dolor elit, ullamcorper quis ornare vel, congue id orci diam.
Subscribe to Life Style